Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xham mbrojtës Belkin InvisiGlass për Apple Watch Series2 / 3 (38 mm)

Kodi i produktit:
238491
Dizajnuar për:
Orë e mençur
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 2 (38mm), Apple Watch Series 3 (38 mm)
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
F8W839vf-p1
Lansuar:
19. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojeni Apple Watch Series2 / 3 (38 mm) me xhamin Belkin InvisiGlass. Xhami është i hollë vetëm 0.2 mm por 2x më i fortë se xhamat konkurrues. Në të njëjtën kohë, ruan ndjeshmërinë maksimale ndaj prekjes. FluidFlex jep elasticitet, garanton rezistencë ndaj goditjeve të rënda, gërvishtjeve dhe çarjeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 2 (38mm), Apple Watch Series 3 (38 mm)
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
F8W839vf-p1
Lansuar:
19. 6. 2018
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE