Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Spigen Liquid Crystal për Apple Watch 4 - 44m

Kodi i produktit:
250232
EAN:
880961376039212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
062CS24473
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
Spigen

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtëse Spigen Liquid Crystal për Apple Watch 4 - 44 mm, me dizajn të tejdukshëm, i lehtë për t'u përdorur dhe për t’u hequr, nuk pengon çasjen në lidhje ose kontrollerë, mbrojtës ndaj gërvishtjeve të vogla.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
880961376039212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
062CS24473
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE