Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip për matësin e aktivitetit Fitbit Ionic - L, kaltër

Kodi i produktit:
224049
EAN:
8161370255390
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Ionic
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB164LBNVL

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora që keni qene duke pritur është ora e Fitbit Ionic. Ato ju japin stërvitje personale dhe udhëzime, njohuri dhe madje edhe këngë të preferuara. Gjithmonë mbani me vete orët me Fitbit Ionic! Ju mund t'i ringjallni ato me një rrip të lëvizshëm. Ky rrip lëkure shton një stil elegant dhe rastësor në orën tuaj! Rripi është me madhësi L.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370255390
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Ionic
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB164LBNVL
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
Fitbit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE