Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip për matësin e aktivitetit Fitbit Ionic - L, kaltër

Kodi i produktit:
224049
EAN:
8161370255390
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Ionic
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB164LBNVL

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora që keni qene duke pritur është ora e Fitbit Ionic. Ato ju japin stërvitje personale dhe udhëzime, njohuri dhe madje edhe këngë të preferuara. Gjithmonë mbani me vete orët me Fitbit Ionic! Ju mund t'i ringjallni ato me një rrip të lëvizshëm. Ky rrip lëkure shton një stil elegant dhe rastësor në orën tuaj! Rripi është me madhësi L.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370255390
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Ionic
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB164LBNVL
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Kaltër

Bashkangjitja Rrip për matësin e aktivitetit Fitbit Ionic - L edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE