Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip për Fitbit Ionic Cognac - L, kaftë

Kodi i produktit:
224051
EAN:
8161370254928
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Ionic
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB164LBDBL

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora që keni qene duke pritur është ora e Fitbit Ionic. Ata ju japin stërvitje personale dhe udhëzime, njohuri dhe madje edhe këngë të preferuara. Gjithmonë mbani me vete orët me Fitbit Ionic! Ju mund t'i ringjallni ato me një rrip të lëvizshëm. Ky rrip lëkure shton një stil elegant dhe rastësor në orën tuaj! Rripi është me madhësi L.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370254928
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Ionic
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB164LBDBL
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Kaftë
Prodhuesi:
Fitbit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE