Rrip për Samsung Gear S3, portokalli

Kodi i produktit:
232659
EAN:
8806088582849
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Gear S3
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
ET-YSU76MREGWW

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Gjirafa ju pergzoj per sherbimin e shkelqyshem ndaj konsumatoreve, porosia ka ardh ne koh rekord dhe faliminderit qe keni bo te mundshme te gjinden produkte qe eshte shume veshtire ti gjesh ne vendin tone.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088582849
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Gear S3
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
ET-YSU76MREGWW
Lansuar:
22. 3. 2018
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Portokalli, e kuqe
Pesha [g]:
23.6
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE