Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Spigen Tough Armor për Apple Watch 4 44mm, i zi

Kodi i produktit:
250237
EAN:
8809613760439
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
062CS24477
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
Spigen

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar për një mbulesë elegant për orën tuaj luksoze Apple, e cila gjithashtu do të shërbejë si një mbrojtje kundër gërvishtjeve të vogla, ajo vjen nga Spigen. Shtresë e hollë e profilit shtrihet pak mbi skajit të ekranit dhe mbron kryesisht orën. Niveli i mbrojtur i certifikuar është MIL-STD 810G-516.6. Dizajni tërheqës me një buton metalik që jo vetëm që duket i madh, por edhe e bën të lehtë për t'u përdorur. Mbrojtja nga gërvishtjet sigurohet nga materiali, përkatësisht poliuretani termoplastik (TPU). Ky model është 44 mm për Apple Watch 4 dhe është i zi

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809613760439
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
062CS24477
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE