Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellës Spigen Rugged Armor për Apple Watch 42 mm, i zi

Kodi i produktit:
175766
EAN:
8809404218248
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
SGP11496

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar për një mbështjellës cilësor për orën Apple Watch 42 mm, atëherë ky aksesor është i përkryer për ju. Mbështjellësi i markës Spigen jo vetëm se duket shkëlqyer, ai është gjithashtu i lehtë për t'u përdorur. Ky mbështjellës e mbron ekranin e orës ndaj gërvishtjeve falë materialit cilësor të polieruthanit TPU.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809404218248
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
SGP11496
Lansuar:
24 Korrik 2015
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE