Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip zëvendësues Samsung Gear S3, M i zi

29.50 €
* Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Kodi i produktit:
205758
EAN:
8806088582771
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Gear S3
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
ET-YSU76MBEGWW
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Kompania e njohur Samsung ju sjell këtë rrip zëvendësues shumë cilësor nga silikoni, i cili është dizajnuar për brendin e orëve Samsung Gear S3. Rripi peshon 23.6 g dhe ka ngjyrë të zezë. Dhe është i sasis M.

Detajet teknike

EAN:
8806088582771
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Gear S3
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
ET-YSU76MBEGWW
Lansuar:
24 Janar 2017
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE