Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip për Apple watch 38mm, i kaltër

Kodi i produktit:
211295
EAN:
1901983767012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch 38mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MPWJ2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

209.50 
Ju kurseni : 122.00   (58%)
87.50 € * Përfshirë TVSH-në
58% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripa klasik prej lekure të dizajnuar për orët e mençura të brandit Apple, rripat kanë gjatësi 38 mm me një material mjaft rezistent dhe kualitativ por dhe me një ngjyrë mjaft të bukur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1901983767012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch 38mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MPWJ2ZM/A
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE