Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rripa për Fitbit Ionic, S, zezë

Kodi i produktit:
224045
EAN:
8161370250272
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Ionic
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB164SBBKS

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora që prisni është ora e Fitbit Ionic. Ato ju japin stërvitje personale dhe udhëzime, njohuri dhe madje edhe këngë të preferuara. Gjithmonë mbani me vete orët me Fitbit Ionic! Ju mund t'i ringjallni ato me një rrip të lëvizshëm. Ky rrip sportiv dhe dizajni i shpuar për ajër siguron një përshtatje të rehatshme dhe ofron një cilësi elegante. Rripo është bërë nga materiali rezistent ndaj ujit, kështu që ju mund të notoni ose të shijoni një dush të nxehtë ose të akullt. Rripi është në madhësi S.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370250272
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Ionic
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB164SBBKS
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Fitbit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE