Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo për karikim dhe sinkronizim GARMIN USB për Fenix3, Quatix3, D2 Bravo, tactix Bravo

Kodi i produktit:
220232
EAN:
7537591571730
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN D2 Bravo, GARMIN Fenix 3, GARMIN Quatix 3, GARMIN Tactic Bravo
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12168-28

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo GARMIN USB për karikimin e smartfonëve Garmin D2 Bravo, Garmin fenix 3, Garmin fenix 3 Optic, Garmin tactix Bravo dhe Garmin Quatix 3

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591571730
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN D2 Bravo, GARMIN Fenix 3, GARMIN Quatix 3, GARMIN Tactic Bravo
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12168-28
Lansuar:
12. 8. 2017
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE