Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip GARMIN për Fenix 5 dhe Forerunner 935 QuickFit™ 22, i zi

Kodi i produktit:
215960
EAN:
7537591767928
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5, Garmin Forerunner 935
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12496-00

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripi Garmin i përshtatur për orën Fenix5 / Forerunner 935 QuickFit™ është zgjidhja e përsosur për zëvendësimin e rripave origjinal të orës tuaj SMART. Rripi vjen me ngjyrë të zezë dhe gjerësi prej 0.22 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591767928
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5, Garmin Forerunner 935
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12496-00
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE