Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip GARMIN për Fenix 5S QuickFit™ 20, gjelbër

Kodi i produktit:
215954
EAN:
7537591768840
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5S
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12491-11

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripi GARMIN i përshtatur për Fenix 5S QuickFit™ 20 i jep një hijeshi unike orës tuaj SMART gjatë aktiviteteve të ndryshme sportive apo gjatë përditshmërisë ditore. Garmin është një ndër kompanitë më eminente në këtë fushë. Kësaj rradhe para nesh sjellin setin e rripave zëvendësues me madhësi 20cm, të cilët përshtaten pikërisht me këtë lloj të orës. Rripi ka ngjyrë të gjelbër, trashësi 20 mm dhe është e krijuar nga lëkura shumë e butë që përshtatet në përsosshmëri për dorën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591768840
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5S
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12491-11
Ngjyra:
Bruz
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE