Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip GARMIN për Fenix 5S QuickFit™ 20, vjollcë

Kodi i produktit:
215958
EAN:
7537591769212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5S
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12491-15

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripat Garmin të përshtatur për Fenix 5S QuickFit ™ 20 me ngjyrë vjollcë i japin një hijeshi më ndryshe orës tuaj SMART të cilën mund t'a bartni në aktivitetet e juaj sportive apo në përditshmëri. Garmin është një ndër kompanitë më eminente në këtë fushë. Kësaj rradhe para nesh sjellin setin e rripave zëvendësues me madhësi 20cm, të cilët përshtaten pikërisht me këtë lloj të orës. Rripi është i krijuar nga silikoni, ka gjerësi 20 mm dhe është shumë i rehatshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591769212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5S
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12491-15
Ngjyra:
Purpurt
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE