Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip Garmin për orët Fenix 5 dhe Forerunner 935 QuickFit™ 22, e kuqe

Kodi i produktit:
215963
EAN:
7537591768222
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5, Garmin Forerunner 935
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12496-03

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripi Garmin i përshtatur për orën Fenix 5 / Forerunner 935 vijnë me kualitet të lartë të qëndrueshmërisë dhe me ngjyrën e tyre të kuqe i japin një hijeshi unike orës suaj SMART për përdorim të përditshëm. Trashësi e rripit është 22 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591768222
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5, Garmin Forerunner 935
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12496-03
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE