Rrip Garmin për orët Fenix 5 dhe Forerunner 935 QuickFit™ 22, e kuqe

Kodi i produktit:
215963
EAN:
7537591768222
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5, Garmin Forerunner 935
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12496-03

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripi Garmin i përshtatur për orën Fenix 5 / Forerunner 935 vijnë me kualitet të lartë të qëndrueshmërisë dhe me ngjyrën e tyre të kuqe i japin një hijeshi unike orës suaj SMART për përdorim të përditshëm. Trashësi e rripit është 22 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591768222
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5, Garmin Forerunner 935
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12496-03
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE