Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip i zi për Suunto Elementum Terra

Kodi i produktit:
185953
EAN:
6417084172617
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Suunto Elementum Terra
I përdorshëm me markat:
Suunto
Kodi i prodhuesit:
322682

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo ore do t’i vijë koha për t’ia ndërruar rripin, ndërsa kompania Suunto tani sjellë rripin zëvendësues për orët e veta Elementum Terra. Ky rrip shërben si zëvendësim në rast se e dëmtoni origjinalin dhe është i përbërë nga materiale të kualitetit të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6417084172617
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Suunto Elementum Terra
I përdorshëm me markat:
Suunto
Kodi i prodhuesit:
322682
Prodhuesi:
Suunto

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE