Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip GARMIN për Fenix ??5 dhe Forerunner 935 QuickFit ™ 22cm, gri

Kodi i produktit:
215961
EAN:
7537591768086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5, Garmin Forerunner 935
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12496-01

Si të porosisim në Gjirafa50?

81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matës aktiviteti Garmin Fenix5 për atletë aktivë ofrojnë komoditet të plotë tek përdoruesi dhe shumë karakteristika që ndihmojnë sportin dhe lëvizjet tjera. Përsonalizoni pamjen e Garmin Fenix 5 me rripat e shkëmbimit. Garmin që ka përgatitur për ju rripa silikoni gri me gjerësi prej 22mm, të cilët përshtaten pikërisht me këtë lloj të orës. Rripi është i pajisur me një trup të QuickFit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591768086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5, Garmin Forerunner 935
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12496-01
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE