Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rripa GARMIN për Fenix ??5 QuickFit ™ 20cm, të verdhë

Kodi i produktit:
215956
EAN:
7537591769076
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5S
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12491-13

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
64.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripi zëvendësues për matësin e aktivitetit Garmin. Garmin është një ndër kompanitë më eminente në këtë fushë. Kësaj rradhe para nesh sjellin setin e rripave zëvendësues me madhësi 20cm, të cilët përshtaten pikërisht me këtë lloj të orës. Rripi është i pajisur me një trup të QuickFit. Ky rrip është shumë i përshtatshëm dhe vjen me ngjyrë të verdhë. Personalizoni pamjen e Garmin Fenix 5 me rripat e shkëmbimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591769076
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5S
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12491-13
Ngjyra:
E verdhë
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE