Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip GARMIN për Fenix ??5X dhe Fenix ??3 QuickFit ™ 26mm, i zi

Kodi i produktit:
215965
EAN:
7537591669840
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 3, GARMIN Fenix 5X
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12517-00

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Garmin Fenix5 janë orë me cilësi të lartë për atletë aktivë dhe aventurierë. Këto orë ofrojnë komoditetin e plotë të përdoruesit dhe një mori karakteristikash të rëndësishme që mund të ndihmojnë në sport, në lëvizjet të reja apo fitness . Personalizoni pamjen e orës Garmin Fenix 5 të zgjuar në stilin tuaj me rripat e këmbimit. Garmin ka përgatitur një rrip silikoni të zi me një gjerësi prej 26 mm që i përshtatet pikërisht këtij lloji të orës. Rripi është i pajisur me një trup nga QuickFit ™.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591669840
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 3, GARMIN Fenix 5X
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12517-00
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE