Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Senzor për rrahjet e zemrës GARMIN për Forerunner 620/630/920, Fenix2, Fenix3

Kodi i produktit:
187420
EAN:
7537591497726
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 3, Garmin Forerunner 620, Garmin Forerunner 630, Garmin Forerunner 920, GARMINFenix 2
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-10997-12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A vraponi shpesh ose përfshiheni në aktivitete sportive? A dëshironi të keni një pasqyrë më të qartë për aktivitetet tuaja? Atëherë pajisja e duhur për ju është senzori pa kabllo për matjene rrahjeve të zemrës, që është i vendosur në një rrip elastik. Ky senzor është një aksesor i përshtatshëm për matësit e aktiviteteve si Forerunner 620/630/920, Fenix2 dhe Fenix3. Mund të përdoret gjithashtu me pajisje tjera që e kanë teknologjinë Garmin ANT+. Falë shiritit elastik ky senzor është shumë i lehtë për tu përdorur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591497726
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 3, Garmin Forerunner 620, Garmin Forerunner 630, Garmin Forerunner 920, GARMINFenix 2
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-10997-12
Lansuar:
12 Mars 2016
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE