Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Senzor për rrahjet e zemrës GARMIN për Forerunner 620/630/920, Fenix2, Fenix3

Kodi i produktit:
187420
EAN:
7537591497726
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 3, Garmin Forerunner 620, Garmin Forerunner 630, Garmin Forerunner 920, GARMINFenix 2
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-10997-12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
132.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A vraponi shpesh ose përfshiheni në aktivitete sportive? A dëshironi të keni një pasqyrë më të qartë për aktivitetet tuaja? Atëherë pajisja e duhur për ju është senzori pa kabllo për matjene rrahjeve të zemrës, që është i vendosur në një rrip elastik. Ky senzor është një aksesor i përshtatshëm për matësit e aktiviteteve si Forerunner 620/630/920, Fenix2 dhe Fenix3. Mund të përdoret gjithashtu me pajisje tjera që e kanë teknologjinë Garmin ANT+. Falë shiritit elastik ky senzor është shumë i lehtë për tu përdorur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591497726
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 3, Garmin Forerunner 620, Garmin Forerunner 630, Garmin Forerunner 920, GARMINFenix 2
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-10997-12
Lansuar:
12 Mars 2016
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE