Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip këmbimi GARMIN për Fenix ??5X dhe Fenix ??3, 26mm, i kuq

Kodi i produktit:
215966
EAN:
7537591670044
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 3, GARMIN Fenix 5X
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12517-02

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Garmin Fenix 5X është një orë e cilësisë së lartë për atletë aktivë dhe aventurierë. Këto orë ofrojnë komoditetin e plotë të përdoruesit dhe një mori karakteristikash të rëndësishme që mund të ndihmojnë gjatë sportit dhe lëvizjeve të tjera. Personalizoni pamjen e orëve të zgjuar të Garmin Fenix 5X në stilin tuaj me rripat e këmbimit. Garmin ka përgatitur një rrip silikoni të kuq me gjerësi prej 26 mm që i përshtatet pikërisht këtij lloji të orës. Rripi është i pajisur me një kapje të patentuar për trupin QuickFit ™.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591670044
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 3, GARMIN Fenix 5X
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12517-02
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE