Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rripa këmbimi GARMIN për Fenix ??5X dhe Fenix ??3, 26mm, të kuq

Kodi i produktit:
215966
EAN:
7537591670044
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 3, GARMIN Fenix 5X
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12517-02

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Garmin Fenix 5X është një orë e cilësisë së lartë për atletë aktivë dhe aventurierë. Këto orë ofrojnë komoditetin e plotë të përdoruesit dhe një mori karakteristikash të rëndësishme që mund të ndihmojnë gjatë sportit dhe lëvizjeve të tjera. Personalizoni pamjen e orëve të zgjuar të Garmin Fenix 5X në stilin tuaj me shiritat e këmbimit.Garmin ka përgatitur rripa lëkure të kuq me gjerësi prej 26 mm që i përshtaten pikërisht këtij lloji të orës. Rripat janë të pajisur me trup nga QuickFit ™.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591670044
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 3, GARMIN Fenix 5X
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12517-02
Ngjyra:
Kuq
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE