Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rripa lëkure GARMIN për Fenix ??5 dhe Forerunner 935 QuickFit ™, 22mm, të kaftë

Kodi i produktit:
215964
EAN:
7537591768468
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5, Garmin Forerunner 935
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12496-05

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Garmin Fenix5 / Forerunner 935 janë orë me cilësi të lartë për atletë aktivë dhe aventurierë. Këto orë ofrojnë komoditetin e plotë të përdoruesit dhe një mori karakteristikash të rëndësishme që mund të ndihmojnë në sport, në lëvizjet të reja apo fitness . Personalizoni pamjen e orës Garmin Fenix 5 të zgjuar në stilin tuaj me shiritat e këmbimit. Garmin ka përgatitur një rrip lëkure kafe me një gjerësi prej 22 mm që i përshtatet pikërisht këtij lloji të orës. Rrip është i pajisur me një trup nga QuickFit ™.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591768468
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5, Garmin Forerunner 935
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12496-05
Ngjyra:
Kaftë
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE