Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rripi GARMIN për Fenix 5X dhe Fenix 3 QuickFit™ 26, ngjyrë ulliri

Kodi i produktit:
215967
EAN:
7537591670112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 3, GARMIN Fenix 5X
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12517-03

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripi Garmin i përshtatur për Fenix 5X dhe Fenix 3 QuickFit™ 26 është zgjidhja ideale për zëvendësimin e rripit origjinal të orës tuaj SMART. Garmin është një ndër kompanitë më eminente në këtë fushë. Kësaj rradhe para nesh sjellin setin e rripave zëvendësues me madhësi 20cm, të cilët përshtaten pikërisht me këtë lloj të orës. Rripi ka gjerësi 26 mm, është e krijuar nga silikoni me ngjyrë ulliri dhe përshtatet në përsosshmëri për dorën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591670112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 3, GARMIN Fenix 5X
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12517-03
Ngjyra:
E gjelbër
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE