Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo për karikim dhe bartje të të dhënave GARMIN USB për fenix5/forerunner 935 dhe Quatix5

Kodi i produktit:
220233
EAN:
7537591768604

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo GARMIN USB për karikimin dhe bartjen e të dhënave për orët smart Garmin Fenix ??5 / 5S / 5X. E veçanta e këtij produkti është se në të njejtën kohë mund ta mbushni orën tuaj smart dhe ta bëni transferimin e të dhënave nga pajisja në kompjuter.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
7537591768604

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE