Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë SMART Garmin junior2 Captain America

Kodi i produktit:
226715
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
010-01909-12
Matje e pulsit:
Pa mbështetje
Pesha [g]:
17.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora shërben si një pedometër e cila numëron sa shumë hapa fëmiju juaj bën dhe se si performojnë në krahasim me anëtarët e tjerë të familjes. Poashtu kalkulon dhe sa minuta kanë zgjatur ushtrimet dhe aktivitetet fizike. Prindërit mund të shohin në telefonin e tyre për të parë se kur janë më së shumti aktivë fëmijët e tyre. Nëse ora mbahet gjatë natës prindi mund të shohë dhe gjatësinë e gjumit dhe kualitetin e gjumit të fëmijut të tij. Me aplikacionin e bashkangjitur për iOs dhe Android ju mund të i sfidoni fëmijët tuaj për aktvitet cdo ditë, që mund t'i krijoni vetë si për shembull pastrimin e dhomës, ndihmë në kuzhinë, e kështu me radhë, dhe mund të shtoni dhe një alarm i cili tërheq vërejtjen e fëmijut për kryerjen e aktiviteteve. Secilës orë i bashkangjitet emri i fëmijut tuaj dhe të gjitha statistikat e aktivitetit fizik të tyre për kohë të caktuar. Ora është rezistente ndaj ujit. Bateria ka nevojë për rimbushje vetëm pas një viti. Lidhja me Bluetooth përdoret për të transferuar të dhënat nga ora në telefonin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
010-01909-12
Matje e pulsit:
Pa mbështetje
Pesha [g]:
17.5
Prodhuesi:
GARMIN
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, iOS
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Bashkangjitja Orë SMART Garmin junior2 Captain America edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE