Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Garmin junior2 - The Resistance

Kodi i produktit:
226716
EAN:
7537591870260
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
010-01909-11
Lansuar:
24. 11. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një matës aktiviteti i cili numëron sa shumë hapa fëmija juaj bën dhe se si performon në krahasim me anëtarët e tjerë të familjes. Poashtu llogarit dhe sa minuta kanë zgjatur ushtrimet dhe aktivitetet fizike. Prindërit mund të shohin në celularin e tyre për të parë se kur janë më së shumti aktiv fëmijët e tyre. Nëse matësi mbahet gjatë natës prindi mund të shohë dhe gjatësinë dhe cilësinë e gjumit të fëmijës së tij. Me aplikacionin Vivofit Jr për iOs dhe Android ju mund të i sfidoni fëmijët tuaj për aktivitete cdo ditë, që mund t'i krijoni vetë si për shembull pastrimi i dhomës, ndihma në kuzhinë, pastrimi i dhëmbëve e kështu me radhë, dhe mund të shtoni dhe një kohëmatës / alarm i cili tërheq vërejtjen e fëmijës për kryerjen e aktiviteteve (ai mund të vendoset në 2, 5, 10, 15, 20 dhe 30 minuta). Secilit matës aktiviteti i bashkangjitet emri i fëmijës tuaj dhe të gjitha statistikat e aktivitetit fizik të tyre për kohë të caktuar. Matësi është rezistent ndaj ujit, mund të përdoret edhe gjatë notit. Bateria ka nevojë për rimbushje vetëm pas një viti. Lidhja me Bluetooth përdoret për të transferuar të dhënat nga matësi në celularin tuaj. Rripi i matësit është i rregullueshëm me gjilpërë për perimetrin e kyçeve prej 130-175 mm (për fëmijët e moshës afërsisht 6 vjeç dhe më të vjetër).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591870260
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
010-01909-11
Lansuar:
24. 11. 2017
Matje e pulsit:
Pa mbështetje
Pesha [g]:
17.5
Prodhuesi:
GARMIN
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, iOS
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Bashkangjitja Matës aktiviteti Garmin junior2 - The Resistance edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE