Matës aktiviteti UMAX U-107HR, i zi

46.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88€ në muaj  

191763
I padisponueshëm

Me këtë matës ju mund të monitoroni rrahjet e zemrës suaj gjatë 24 orëve, aktivitetin ditor dhe orët e gjumit. Ky UMAX U-107HR është shumë elegant dhe sportiv gjë që e bën të përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Falë formës ergonomike, ky matës është shumë i përshtatshëm për dorën tuaj.

Detajet teknike

Ekran:
Po
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
UB501
Lansuar:
26 Maj 2016
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Pesha [g]:
22
Prodhuesi:
Umax
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, iOS

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera