Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Matës aktiviteti Fitbit Ace 2 Watermelon

Kodi i produktit:
257104
EAN:
8111380334608
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FB414BKPK
Lansuar:
14. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
97.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fitbit Ace 2 do t'ju ndihmojë ju dhe fëmijët tuaj të kuptojnë se si aktiviteti fizik ndikon në mirëqenien dhe shëndetin e përgjithshëm. Dizajni i qëndrueshëm, rrip i rehatshëm, ekrani me prekje të lehtë dhe clip rregullueshme. Byzylyk i papërshkueshëm nga uji për fëmijët nga 6 vjeç. Ajo ofron sfida motivuese dhe një monitorim gjumi për të ndihmuar fëmijët tuaj të krijojnë zakone të shëndetshme. I papërshkueshëm nga uji në një thellësi prej 50 metrash. Jeta e baterisë deri në 5 ditë. Monitorim i Gjumit. App Fitbit. Modaliteti i prindërve dhe fëmijëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8111380334608
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FB414BKPK
Lansuar:
14. 3. 2019
Prodhuesi:
Fitbit
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, iOS, Windows Phone

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE