Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Forever SB-130, i zi

Kodi i produktit:
260414
EAN:
5900495738264
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
90
Kodi:
SMASB130TFOBK

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky matës aktiviteti Forever SB-130, do t'ju ndihmojë të matni aktivitetet tuaja të përditshme. Matësi ka ekran 0.96 " me rezolucion 160 * 80, dhe mbrojtje IP67. Ai monitoron gjumin, ritmin e zemrës, vrapimin, ecjen, alpinizmin, çiklizmin, kaloritë, presionin e gjakut. Matësi peshon 20g, kurse gjatësia e rripit është 240mm. Gjithashtu, ai është i pajtueshëm me Android dhe iOS. Lidhja nëpërmjet Bluetooth 4.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495738264
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
90
Kodi:
SMASB130TFOBK
Lajmërues:
Lansuar:
10. 5. 2019
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Pesha [g]:
20
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, IOS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE