Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Garmin junior2 Minnie Mouse 2

Kodi i produktit:
227470
EAN:
7537591870192
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
010-01909-10
Lansuar:
9. 12. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

87.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Motivoni fëmijët tuaj që të lëvizin. Merrni një matës aktiviteti smart Garmin Vivofit Junior2. Do të vlerësohet shumë si nga prindërit ashtu edhe nga fëmijët. Matësi shfaq numrin e hapave dhe minutat e aktivitetit intenziv. Nëse nuk lëvizin për një kohë të gjatë, matësi do t'ua rikujtojë të lëvizin. Matësi funksionon si pedometër, duke numëruar hapat që bëjnë fëmijët gjatë ditës dhe duke bërë krahasime mes anëtarëve të familjes. Kalkulon sa minuta në ditë i kalojnë fëmijët duke lëvizur dhe tregon nëse e mbërrijnë dhe sa herë e mbërrijnë targetin minimal prej 60 minutave në ditë. Prindërit shohin një tabelë kohore në telefonin e tyre për të parë se kur janë fëmijët e tyre më aktivë dhe kur nuk lëvizin mjaftueshëm. Nëse fëmijët e mbajnë matësin gjatë natës, prindërit shohin edhe gjatësinë dhe kualitetin e gjumit - kohën gjumit të thellë, gjumit të lehtë ose edhe aktivitetin gjatë natës, kur fëmiu zgjohet dhe nuk mnd të fle. Mund t'u caktoni detyra fëmijëve dhe t'i shpërbleni me para virtuale. Aplikacioni ju lejon të ju caktoni fëmijëve tuaj përgjegjësi sipas dëshirës. Pastaj e vendosni se sa herë në ditë duhet ta bëjnë. Sipas dëshirës mund të caktoni një alarm për t'ua rikujtuar. Aplikacioni është në dorën tuaj si prind. Shkarkojeni falas (për Android dhe iOS) dhe krijoni një familje virtuale dhe lidhuni me të gjithë anëtarët e familjes me pajisje Garmin. Matësi është rezistent ndaj ujit, kështu që mund të përdoret në shi, në dush apo edhe në pishinë. Bateria zgjat mbi 1 vit. Motivon fëmijët për të lëvizur, për të plotësuar detyra dhe për të garuar. Ekran me ngjyra, i qartë dhe i dukshëm edhe në dritë direkte të diellit. Rrip i rehatshëm dhe i qëndrueshëm për perimetër të kyçit të dorës 130-175 mm (për fëmijë mbi 6 vjeç). Aplikacioni mobli falas. Inkurajon lëvizjen (p.sh. gjatë periudhave të gjatë pa lëvizur). Alarm në kohën e vendosur për detyra (zë, figurë dhe tekst). Nuk ka nevojë të mbushet, batera qëndron mbi 1 vit. Është rezistent ndaj ujit. Detyrat me kohëzgjatje të caktuar (p.sh. larja e dhëmbëve: 2 minuta). Detyrat mund të caktohen me kohëzgjatje 2, 5, 10, 15, 20, dhe 30 minuta. Lidhja Bluetooth dhe Wireless përdoret për të transferuar të dhënat në celular.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591870192
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
010-01909-10
Lansuar:
9. 12. 2017
Matje e pulsit:
Pa mbështetje
Pesha [g]:
17.5
Prodhuesi:
GARMIN
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, iOS
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Bashkangjitja Matës aktiviteti Garmin junior2 Minnie Mouse 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE