Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Samsung Galaxy Fit e, i zi

Kodi i produktit:
254172
EAN:
8801643730437
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
40,2
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
70

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një matës aktiviteti i cili do t'ju vëzhgojë 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Ju do t'i keni statistikat tuaja në dorë me një ekran kompakt dhe minimalist, dhe do të ndiqni të gjitha të dhënat e rëndësishme sa herë që ju nevojitet. Poashtu, ky matës aktiviteti është i papërshkueshëm nga uji deri në 5 ATM. Matësi i aktivitetit Galaxy Fit e ka madhësi kompakte dhe është shumë i lehtë. Ai mund të monitorojë gjumin, ritmin e zemrës dhe aktivitetet, dhe ju dërgon njoftime në celularin tuaj përmes aplikacionit Samsung Health. Kurse jetëgjatësia e baterisë së tij është 7 ditë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8801643730437
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
40,2
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
70
Lajmërues:
Lartësia mm:
16+
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Pesha [g]:
15
Prodhuesi:
Samsung
Sistemet operative OS të mbështetura:
Android
Trashësia mm:
10,9
Uebi i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE