Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Matës aktiviteti Xiaomi MI Band 3, i zi

Kodi i produktit:
429488MG
Besueshmëria:
98
Lloji i rezistencës së ujit::
5ATM
Sistemet operative OS të mbështetura:
Android
Prodhuesi:
Xiaomi
Pesha g:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 
Ju kurseni : 24.00   (52%)
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
52% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xiaomi Mi Band 3 është shoqëruesi i përsosur i të gjitha aktiviteteve tuaja ditore. Optimizoj ushtrimet, regjistroj aktivitetet tuaj dhe qëndroni të motivuar me ndihmën e orës SMART Xiaomi Mi Band 3. Aksesori arrinë të mas kaloritë e djegura, distancën, si dhe rrahjet e zemres. Po ashtu, mund të lidhet me celular nëpërmjet teknologjisë Bluetooth, dhe ka rezistenceë ndaj ujit falë mbrojtjes IP68, gjë që ju lejon të notini apo teë luani sporte ujji pa asnjë brengë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
98
EAN:
3213211211321321
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
17,9
Jetëgjatësia e baterisë [ditë]::
20
Kapaciteti i baterisë mAh:
110
Kodi:
18415
Lajmërues:
Lansuar:
1. 6. 2018
Lartësia mm:
46,9
Lloji i rezistencës së ujit::
5ATM
Materiali i mbrojtëses:
Plastik
Materiali i rripave:
Silikon
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
20
Prodhuesi:
Xiaomi
Sistemet operative OS të mbështetura:
Android
Trashësia mm:
12

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE