Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Xiaomi Mi Band 4, i zi

Kodi i produktit:
263000
EAN:
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
17,9
Kapaciteti i baterisë mAh:
135

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Gjenerata e ardhshme e njohur Mi Band sjell një numër përmirësimesh. Shikoni aktivitetin tuaj dhe palestrën në mënyrë të zgjuar me matësin e aktivitetit Xiaomi Mi Band 4. Ky matës aktiviteti është si trajneri juaj personal që mbani me vete gjatë gjithë kohës. Falë algorithm-it të tij, matësi shënon dhe gjurmon çdo lëvizje tuaj me saktësi maksimale. Kjo ju jep një pasqyrë të menjëhershme të një gamë të gjerë aktivitetesh, siç janë hapat, distanca, kaloritë e djegura, stërvitja, vrapimi, biçikleta, ecja, noti, matja e përhershme e normës së zemrës, gjurmimi i gjumit dhe alarmi. Përveç veçorive të shkëlqyera, Xiaomi Mi Band 4 do të lë përshtypje me fuqinë e tij të gjatë, që zgjat deri në 20 ditë me një karikim të vetëm. Dhe kur matësi është i harxhuar, ju nuk keni nevojë ta hiqni atë. Lidhësi i karikimit është zhvendosur. Është më i rehatshëm dhe më rezistent ndaj përdorimit. Ju mund të karikoni nga një gamë e pajisjeve me një dalje USB nga kompjuteri juaj, një powerbank në karikuesin e telefonit tuaj celular. Ekrani i matësit ka një rezolucion 120 x 240 piksel. Ky matës ka Bluetooth 5.0 dhe mbrojtje ndaj ujit IP67.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6934177712067
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
17,9
Kapaciteti i baterisë mAh:
135
Kodi:
23742
Lajmërues:
Lansuar:
13. 6. 2019
Lartësia mm:
46,9
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Pesha g:
22.1
Prodhuesi:
Xiaomi
Rezistent ndaj ujit:
Sistemet operative OS të mbështetura:
Android, IOS
Trashësia mm:
12

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE