Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Matës aktiviteti Zepp trainer - Football

Kodi i produktit:
250967
EAN:
8500850061586
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ZSAS1EU
Lansuar:
14. 12. 2018
Lloji:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një pajisje moderne dhe multifunksionale monitoron lojtarët në fushë në kohë reale dhe ndihmon në përmirësimin e aspekteve më të rëndësishme të lojës. Përdor teknologjinë "state-of-the-art" për të ndjekur performancën e lojtarëve dhe shkruan të dhëna për Zepp Play Soccer në detaje të mëdha. Statistikat pastaj mund të shprëndahen në rrjetet sociale. Pajisja vendoset në këmbën mbizotëruese me një rrip të posaçëm dhe më pas lidhet me Bluetooth në aplikacionin në telefonat tuaj ose tabletët. Monitoron distancën e kaluar, shpejtësinë maksimale, fazën e vrapimit, numrin e hapave, fuqinë e goditjes, dhe kohën e lojës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8500850061586
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ZSAS1EU
Lansuar:
14. 12. 2018
Lloji:
Univerzale
Prodhuesi:
ZEPP
Ueb-i i prodhuesit:
Zepp.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE