Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Matës aktiviteti GARMIN Vivofit 3, L, i bardhë

Kodi i produktit:
191427
EAN:
7537591545854
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
010-01608-07
Pesha [g]:
26

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit është një pajisje e nevojshme për secilin sportist. Karakterizohet me peshë të lehë, dizajn të bukur dhe jetë më të gjatë të baterisë. Kjo pajisje është një matës i aktivitetit i cili vihet në kyçin e dorës suaj. Matësi monitoron dhe regjistron një numër të të dhënave në lidhje me shëndetin tuaj, si rrahjet e zemrës. Ai gjithashtu mund të monitorojë numrin e hapave që bëni gjatë ditës, kaloritë e djegura, distancën e përshkuar dhe kohëzgjatjen e aktiviteteve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591545854
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
010-01608-07
Pesha [g]:
26
Prodhuesi:
GARMIN
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, Windows Phone
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Bashkangjitja Matës aktiviteti GARMIN Vivofit 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE