Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Matës aktiviteti GARMIN Vivofit, për fëmijë

Kodi i produktit:
205278
EAN:
7537591581630
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
010-01634-21
Lansuar:
17 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit është një pajisje shumë e nevojshme, e cila është e dizajnuar për fëmij. Karakterizohet me peshë të lehë, dizajn të bukur dhe jetë më të gjatë të baterisë. Kjo pajisje është një matës i aktivitetit i cili vihet në kyçin e dorës suaj. Matësi monitoron dhe regjistron një numër të të dhënave në lidhje aktivitetin tuaj. Ai gjithashtu mund të monitorojë numrin e hapave që bëni gjatë ditës, kaloritë e djegura, distancën e përshkuar dhe kohëzgjatjen e aktiviteteve. E veçantë e këtij matësi është edhe mundësia për ta lidhur me telefonat e mençur përmes teknologjisë Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591581630
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
010-01634-21
Lansuar:
17 Janar 2017
Matje e pulsit:
Pa mbështetje
Pesha [g]:
17,5
Prodhuesi:
GARMIN
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, iOS
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Bashkangjitja Matës aktiviteti GARMIN Vivofit edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE