Matës aktiviteti Sony SWR12, i zi

92.62

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.72€ në muaj  

Çmimi i vjetër: 97.50
Ju kurseni : 4.88  (5%)
171218
I padisponueshëm

Sony SWR12 është matës aktiviteti për ata që janë gjithmonë në lëvizje dhe që duan të montorojnë lëvizjet ditore, qofshin duke ecur, vrapuar apo notuar. Me SmartBand ju mund të monitorini hapat e berë dhe kaloritë e shpenzuar gjatë ditës, rrahjet e zemrës dhe kohëzgjatjen e gjumit.

Sony, poashtu, lajmëron përmes dridhjeve dhe lajmërimeve me sinjale LED për thirrjet dhe mesazhet e pranuara në celularin tuaj, të cilat mund t’i refuzoni me vetëm një të shtypur, si dhe komandoni funksionet mediale në celularin tuaj, duke zgjedhur e ndërruar kengët tuaja të preferuara apo duke ulur dhe ngritur zërin.

Rripi Sony është tejet i rehatshëm dhe diskret, gjë që e bën të mundshëm të mbahet cdo ditë, gjatë gjithë ditës, edhe atëherë kur jeni duke u larë sepse, falë teknologjisë IP68, rripi është rezistent ndaj ujit deri në tri metra thellësi.

Bateria e tij ka jetëgjatësi deri në katër ditë dhe karikohet përmes portit microUSB në celularin apo laptopin tuaj, kurse të gjitha të dhënat e aktivitetit ditor do të sinkronizohen përmes aplikacionit Sony Lifelong që instalohet në celularin tuaj. SWR12 mund të sinkronizohet me pajisje Android 4.4 dhe iOS 8.2 përmes teknologjisë Bluetooth 4.0 dhe NFC.

Detajet teknike

EAN:
7311271517252
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
1294-0223
Lansuar:
2. 9. 2015
Lansuar:
2 Shtator 2015
Pesha [g]:
25
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera