Matës aktiviteti Sony SWR12, i zi

97.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12€ në muaj  

171218
1 artikuj
+

Detajet teknike

EAN:
7311271517252
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
1294-0223
Lansuar:
2. 9. 2015
Në ofertë që nga:
2 Shtator 2015
Pesha [g]:
25
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera