Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti UMAX U-Band 107 Plus HR, zezë

Kodi i produktit:
223470
EAN:
8595142715315

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një matës aktiviteti të kualitetit të lartë dhe vjen më specifika nga më të avancuarat. Ky produkt ju mundëson të monitoroni gjumin, të numëroni kaloritë e djegura, të matni të rrahurat e zemrës si dhe të keni një rrjedhe sa më të mirë të frymëmarrjes. Njëkohësisht tregon oren dhe po ashtu motin duke përfshirë edhe mundësinë e vendosjes së ndojnë alarmi. Karakteristikat kryesore përfshijnë mundësi për lidhje me Bluetooth, sensor të mocioneve apo lëvizjeve Kionix, set qipi Nordic, mbushje të shpejtë për kohë të shkurtë për një orë si edhe OLED display.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8595142715315

Bashkangjitja Matës aktiviteti UMAX U-Band 107 Plus HR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE