Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Matës aktiviteti UMAX U-Band 107 Plus HR, zezë

Kodi i produktit:
223470
EAN:
8595142715315

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një matës aktiviteti të kualitetit të lartë dhe vjen më specifika nga më të avancuarat. Ky produkt ju mundëson të monitoroni gjumin, të numëroni kaloritë e djegura, të matni të rrahurat e zemrës si dhe të keni një rrjedhe sa më të mirë të frymëmarrjes. Njëkohësisht tregon oren dhe po ashtu motin duke përfshirë edhe mundësinë e vendosjes së ndojnë alarmi. Karakteristikat kryesore përfshijnë mundësi për lidhje me Bluetooth, sensor të mocioneve apo lëvizjeve Kionix, set qipi Nordic, mbushje të shpejtë për kohë të shkurtë për një orë si edhe OLED display.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8595142715315

Bashkangjitja Matës aktiviteti UMAX U-Band 107 Plus HR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE