Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Xiaomi Mi Band 6

Kodi i produktit:
314122
Besueshmëria:
100 %
Materiali i mbrojtëses:
Plastikë
Vibrim:
Trashësia mm:
12,7
Sistemet operative OS të mbështetura:
Android, iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 
Ju kurseni : 12.00   (21%)
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Një matës aktiviteti i pajisur me tiparet dhe funksionet më të mira - ky është Xiaomi Mi Band 6, pasardhësi i versionit të mëparshëm të Xiaomi Mi Band 5. Një matës aktiviteti me një numër karakteristikash zbukuruese. Ekran 1.56 ”AMOLED me rezolucion 152 x 486 piksel. Intensiteti i dritës 450 thumba. Accelerometeri, xhiroskopi, sensori i rrahjeve të zemrës dhe aftësia për të matur nivelin e oksigjenimit të gjakut SpO2, barometër. Njoftime për mesazhe, SMS ose telefonata hyrëse. Funksionet e alarmit, parashikimi i motit, kronometri, kohëmatësi, kërkimi ose zhbllokimi i celularit, grila kamera, hapamatës, matja e distancës, kaloritë e djegura, alarme të gjata, monitorimi i cilësisë së gjumit duke përfshirë REM, llogaritjen e rezultatit të fitnesit PAI dhe monitorimin e anomalive të rrahjeve të zemrës. 30 mënyra sportive. I papërshkueshëm nga uji deri në 5 ATM. Funksionet për matjen e niveleve të stresit përmes ushtrimeve të frymëmarrjes, ciklit menstrual. Mbështetje Bluetoothv5.0. Karikimi magnetik pa pasur nevojë të hiqni Mi Band nga rripi. Kapaciteti i baterisë 125 mAh. Jetëgjatësia e baterisë përafërsisht. 14 ditë Pesha 12.8 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Çiklizëm:
Diagonalja e ekranit:
1,56
EAN:
6934177736384
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
18,6
Kapaciteti i baterisë mAh:
125
Kodi:
32093
Lajmërues:
Lansuar:
30. 3. 2021
Lartësia mm:
47.4
Materiali i mbrojtëses:
Plastikë
Materiali i rripave:
TPU
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për NFC:
Ngjyra:
Zezë
Notim:
Prodhuesi:
Xiaomi
Sistemet operative OS të mbështetura:
Android, iOS
Trashësia mm:
12,7
Vibrim:
Vrapim:
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE