Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë Garmin Forerunner 735 XT, zezë

Kodi i produktit:
743218kom
EAN:
753759157784
Lansuar:
18 Maj 2016
Prodhuesi:
GARMIN

Si të porosisim në Gjirafa50?

371.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky matës profesionist aktiviteti vjen me një ekran kualitativ dhe sjellë me vete një sërë karakteristikash, që përfshijnë një jetëgjatësi të gjatë të baterisë, mundësinë për lidhjen e matësit me celularë, etj. Matësi nuk është i limituar nga dizajni që ka, prandaj kjo ndikon që të jetë i përshtatshëm për përdorim në lloj-lloj sportesh. Për lidhje me pajisje tjera, matësi ofron teknologjitë USB ANT + dhe Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
753759157784
Lansuar:
18 Maj 2016
Prodhuesi:
GARMIN

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE