Orë e mençur Samsung Smart, e artë

57.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79€ në muaj  

192850
I padisponueshëm

Samsung Smart Charm është një orë e mençur mjaft atraktive dhe moderne. Përmban dizajn unik, i cili do të përshtatet me çdo lloj eventi. Kjo orë është e përshtatshme për ativitete fizike, duke ju japur infromata për kaloritë e humbura dhe gjendjet e tjera fizike. Falë ekranit LED të cilin e posedon , do të ju mbajë të informuar me të gjitha informacionet e rrjeteve sociale, thirrjeve dhe mesazheve të ndryshme. Është e përshtatshme me Android dhe mundëson komunikim mes pajisjesh me teknologji Bluetooth v4.0. Mban baterinë deri në 14 ditë, ka dimensione prej 18.2 x 18.2 x 6.5 mm dhe peshë prej 3 g. Ngjyra me të cilën vjen kjo orë është e artë.

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
EI-AN920BFEGWW
Lajmërues:
Po
Lansuar:
17 Qershor 2016
Prodhuesi:
Samsung
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera