Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë SMART Fitbit Versa (NFC) - e zezë alumini

Kodi i produktit:
234863
EAN:
816137029049
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
FB505GMBK-EU

Si të porosisim në Gjirafa50?

269.50 
Ju kurseni : 83.00   (31%)
186.50 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fitbit Versa, një orë e mençur për një jetë më aktive, e cila veçohet për karakteristika për t'ju ndihmuar në palestër si monitorim të gjumit dhe të rrahurave të zemrës gjatë tërë ditës, kontrollimi i muzikës dhe njoftimet e telefonit celular përmes aplikacionit të instaluar në telefon, rezistent ndaj ujit deri në 50m, trajnim personal, dhe bateri me jetëgjatësi më shumë se 4 ditë. Ora Fitbit Versa mbështet teknologjitë WiFi, Bluetooth, NFC, dhe është kompatibile me Android, iOS dhe Windows Phone. Është e përshtatshme për aktivitete të tilla si vrapim, not, hiking, fitnes dhe zhytje, si dhe përfshin, kalendarin, ditët e javës, kronometërin, alarmin,dhe akselerometrin. Vjen në ngjyrë të zezë / alumini.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
816137029049
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
FB505GMBK-EU
Lajmërues:
Lansuar:
14. 4. 2018
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Fitbit
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, iOS, Windows Phone

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE