Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë SMART Forever SB-400, e zezë

Kodi i produktit:
231184
EAN:
5900495580054
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SMASB400TFOBK
Lajmërues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitoroni aktivitetet tuaja ditore dhe kualitetin e gjumit tuaj nëpërmjet orës SMART SB-400 nga Forever. Ora ju mundëson të masni hapat, kaloritë e djegura, të llogarisni distancën dhe rrahjet e zemrës në kohë reale. Aksesori vjen i pajisur me baterinë me kapacitet prej 75 mAh që ka jetëgjatësi deri në 7 ditë dhe të rimbushet brenda 2 orëve, është rezistente ndaj ujit, mund të lidhet me celular nëpërmjet teknologjisë Bluetooth 4.0 dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495580054
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SMASB400TFOBK
Lajmërues:
Lansuar:
29. 5. 2018
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Pesha [g]:
100
Prodhuesi:
Forever
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, iOS

Bashkangjitja Orë SMART Forever SB-400 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE