Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë SMART Honor Band 3 Dynamic, portokalli

Kodi i produktit:
218520
EAN:
6901443188635
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
55022083
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora SMART Honor Band 3 është ora me papërshkueshmëri nga uji deri në 50 metra thellësi për të monitoruar aktivitete e tuaja të ndryshme sportive apo stazat e ndryshme të gjumit. Ora ka Stopwatch, teknologjinë Bluetooth, bateri me kapacitet 100 mAh, ekran OLED me madhësi 0.91 dhe rezolucion 128 x 32 piksela si dhe vjen me ngjyrë portokalli.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6901443188635
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
55022083
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Pesha [g]:
18
Prodhuesi:
Honor
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, iOS

Bashkangjitja Orë SMART Honor Band 3 Dynamic edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE